Newsletter

Pärnu Rannajooks 2017

Aeg:

Oct 22, 2017 - Oct 22, 2017

Toimumiskoht:

Pärnu, Pärnumaa, Estonia

Võistluse kirjeldus:

Oktoobri lõpus toimuv Pärnu Rannajooks on Kahe Silla Klubi uus algatus, mis võttis 2016. aastal teatepulga üle pikki aastaid toimunud Kahe Staadioni jooksult. Seoses Rannastaadioni valmimisega sai spordisündmus kaasaegse võistluskeskuse ning uuenenud raja. Distantsivalikus on 10 km ja 5 km, mis mõlemad on suunatud nii jooksjatele kui ka käijatele-kepikõndijatele. Lühike distants on ajavõtuta ning seda võib läbida endale sobival moel, kas joostes või käies. Rada kulgeb klassikalises Pärnu rannapiirkonnas, kust ei puudu kaunid loodusvaated ning linnale omased arhitektuurimälestised. Rannajooks lõpetab Kahe Silla Klubi kolmikürituse sarja ning on mõeldud neile, kes naudivad sügisest loodust, head seltskonda ning tasemel korraldust.

Info vabatahtlikele:

Sügisesel spordiüritusel on omad võlud nii osalejale kui meeskonnale. Tutvu lähemalt, millised valdkonnad ning võimalused Sind Pärnu Rannajooksu meeskonnas ootavad. Meeskondade tegevused toimuvad enamjaolt spordisündmuste toimumise ja sellele eelneval päeval. Osaled nii ettevalmistustes, ürituse ajal toimuvates tegevustes, kui ka järeltegevustes ning kokkuvõtetes. Sina oledki meeldejääva ja positiivse emotsiooni loomisel võtmeisik!

Vabatahtlikele pakutakse:

Meeskonnatöö kogemus ja väljaõpe; toitlustus; kultuurielamused; meeskonnasärk; headele abilistele anname hea meelega soovitusi ja kaaskirju teistel spordisündmustel meeskonnas osalemiseks.

Vabatahtlike registreerimine:

Registreeri

Korraldaja:

Spordiklubi Pärnu Kahe Silla klubi MTÜ