Newsletter

MyFitness Madness Race

Aeg:

Jul 28, 2018 - Jul 28, 2018

Toimumiskoht:

Keila Terviserada, Harjumaa, Estonia

Võistluse kirjeldus:

MyFitness Madness Race: Keila on lõbus ja väljakutseid pakkuv takistusjooks, mis toimub 28. juulil 2018 Keila Terviseradadel! Iga inimese elus peab olema vaheldust ja väljakutseid – muidu on elu lihtsalt liiga igav. MyFitness Madness Race on just selline takistusjooks, mis paneb natuke proovile, tekitab positiivseid emotsioone ja esitab “mõned” väljakutsed. Võistluse neto distantsiks on u. 8 km , rajal on 25 takistust, kõiki lõpetanuid ootab finišis medal. Stardid toimuvad 50 liikmeliste gruppidena, iga grupi stardivahe on 5 minutit. Raja läbimiseks kulub keskmiselt 40 minutit

Info vabatahtlikele:

Vabatahtlike ülesanneteks on rajal turvalisuse tagamine, vajadusel pakkuda juhiseid osalejatele. Päev enne võistlust raja ehitamine ning peale võistlust ka pakkimine. Vabatahtlik peaks olema positiivne, energiline ning suure tahtejõuga.

Vabatahtlikele pakutakse:

Lisaks mõnusale kogemusele saavad abilised tänutäheks MyFitnessi logoga meeneid (tasuta klubipääsmeid, spordivarustust jne.), võistluse sponsorite tooteid ning tasuta toitlustuse ürituse päeval.

Vabatahtlike registreerimine:

Registreeri

Korraldaja:

My Fitness AS