Newsletter

Viljandi Ekstreemjooks

Aeg:

Aug 26, 2018 - Aug 26, 2018

Toimumiskoht:

Viljandi lossimäed, Viljandi, Estonia

Võistluse kirjeldus:

Viljandi Ekstreemjooks on Eesti Ekstreemjooksu karikasarja V osavõistluseks. Tavapärasest erineval spordivõistlusel tuleb lisaks jooksmisele ületada ka erinevaid looduslikke ja tehislikke takistusi, jooksurada kulgeb võistlusel tavapärasest erinevaid marsruute pidi. Programmi kuuluvad 3km noortejooks, 6km lühijooks ja 12km põhijooks. Võistluse käigus selguvad takistustega maastikujooksu Eesti meistrid standardrajal. Viljandi Ekstreemjooksu jooksurajad kulgevad Viljandi lossimägedes ja ümbruses.

Info vabatahtlikele:

Abilisi oodatakse 1-2 päev enne võistluspäeva (võistluskeskuse rajamine, radade märgistamine, inventari lahtipakkimine jne) ja võistluspäeval alates kell 09:00 (kohtuniketöö, jooksjate suunamine rajal, tegevused teeninduspunktides ja finišis, inventari kokkupakkimine, märgistuse ja prügi eemaldamine rajalt jne). Ajaliselt kuni 17:00. Täpsem info: Siim Ausmees, võistluse peakorraldaja, 503 2748, siim@meieliigume.ee. Oodatud on abilised alates 15. eluaastast.

Vabatahtlikele pakutakse:

Kompensatsioonipakett abistamise ja kaasalöömise eest (vajaduse transpordi kompensatsioon, toitlustamine, meene jne). Tingimustes lepitakse abistajaga täpsemalt kokku enne võistluse toimumist.

Vabatahtlike registreerimine:

Registreeri

Korraldaja:

Eesti Multispordi Liit ja spordiklubi Meie Liigume