Newsletter

Saku Ekstreemjooks

Aeg:

May 5, 2018 - May 5, 2018

Toimumiskoht:

Saku terviserajad, Harjumaa, Estonia

Võistluse kirjeldus:

Saku Ekstreemjooks on Eesti Ekstreemjooksu karikasarja II osavõistluseks. Tavapärasest erineval spordivõistlusel tuleb lisaks jooksmisele ületada ka erinevaid looduslikke ja tehislikke takistusi, jooksurada kulgeb võistlusel tavapärasest erinevaid marsruute pidi. Programmi kuuluvad 3km noortejooks, 6km lühijooks ja 12km põhijooks. Saku Ekstreemjooksu jooksurajad kulgevad Saku terviseradadel ja Saku disc-golfi pargis. Võistluskeskus on avatud Saku terviseradade suusamaja juures.

Info vabatahtlikele:

Abilisi oodatakse 1-2 päev enne võistluspäeva (võistluskeskuse rajamine, radade märgistamine, inventari lahtipakkimine jne) ja võistluspäeval alates kell 09:00 (kohtuniketöö, jooksjate suunamine rajal, tegevused teeninduspunktides ja finišis, inventari kokkupakkimine, märgistuse ja prügi eemaldamine rajalt jne). Ajaliselt kuni 17:00. Täpsem info: Siim Ausmees, võistluse peakorraldaja, 503 2748, siim@meieliigume.ee Oodatud on abilised alates 15. eluaastast.

Vabatahtlikele pakutakse:

Kompensatsioonipakett abistamise ja kaasalöömise eest (vajaduse transpordi kompensatsioon, toitlustamine, meene jne). Tingimustes lepitakse abistajaga täpsemalt kokku enne võistluse toimumist.

Vabatahtlike registreerimine:

Registreeri

Korraldaja:

Eesti Multispordi Liit ja spordiklubi Meie Liigume