Newsletter

Triathlon Estonia

Aeg:

Aug 25, 2018 - Aug 25, 2018

Toimumiskoht:

Keila , Harjumaa, Estonia

Võistluse kirjeldus:

Kolmandat aastat Triathlon Estonia nime all, kuid juba kaheteistkümnendat aastat järjest aset leidev triatlonivõistlus kutsub kõiki spordisõpru osa saama hooaja lõpu säravaimast triatlonivõistlusest Eestis. See on võistlus, kus rajal kohtuvad nii Eesti paremiku triatleedid, kui need julged, kes lähevad tegema alles oma esimest triatloni. Triathlon Estonia pakub klassikalisi triatlonidistantse: sprindi-, olümpia-, poolpikka ja täispikka distantsi. Mõlemal saab osaleda ka võistkonnana ehk tehes võistlust teatevõistlusena. Samuti saab kaasa teha üksikaladel. Triathlon Estonial võisteldakse kõikidel klassikalistel triatlonidistantsidel: täispikk (3,8/180/42,2 km), poolplikk (1,9/90/21,1 km), olümpia (1,5/40/10 km) ja sprint (0,75/20/5 km), lisaks ka lastetriatlonis (0,1/4/1 km). Samuti toimus võistlus eraldi aladel: avaveeujumine 1,9 ja 3,8 km, maantee eraldisõit 100 ja 120 km ning klassikalised jooksudistantsid: 5, 10, 21,1 ning 42,2 km. Uute riikidena oli osalejate hulgas Rootsi, Norra, Saksamaa. Kokku osales viimasel võistlusel.rekordiliselt 264 võistlejat kümnest riigist Võistlus toimub Tallinna lähedal Saku ja Saue vallas ning Keila linnas. Start antakse Tammemäe järve kaldalt, rattasõit kulgeb sealt Keilasse, seejuures valdav osa distantsist läbitakse Pärnu maanteel Kanama ja Harutee vahelisel lõigul ning jooksutrass on Keila linnas. Stardiala, Tammemäe järv, Finišiala ja võistluskeskus Keila Paldiski mnt 17

Info vabatahtlikele:

Värskenduspunktid rattarajal ja jooksurajal, lastetriatloni korraldus, filmimine, fotograafid, logistika (võistlusalade ehitamine), vahetusala assistent, sekretariaat, autasustamise korraldus, radade märkimine, ajamõõtjate assistent, stardiala korraldus ja finišiala korraldus, esinejad, ergutustiimid. Kui soovid osaleda võistluse korralduses, saada meile e-kiri: urmas@triathlonestonia.ee või mark@triathlonestonia.ee (+372 551 8729)

Vabatahtlikele pakutakse:

Tule, löö kaasa ja lisaks ägedale kogemusele saad Sa ka vaba pääsme Keila Tervisekeskusesse. Korraldaja pakub vabatahtlikele võistluspäeva jooksul ka toitlustust.

Vabatahtlike registreerimine:

Registreeri

Korraldaja:

MTÜ Triathlon Estonia