Newsletter

Jumping Tallinn 2017

Aeg:

Sep 1, 2017 - Sep 3, 2017

Toimumiskoht:

Tallinna Lauluväljak, Harjumaa, Estonia

Võistluse kirjeldus:

Jumping Tallinna alla kuuluvad kokku mitu erinevat festivali osa: hobuste Maailmakarika etapp takistus- ja koolisõidus, toidu- ja kaubandusfestival, spordi- ja huviringide festival ning öine show-programm. Jumping Tallinn 2017 raames toimub esmakordselt Tallinna Lauluväljakul ratsutamise Maailmakarika etapp takistus- ja koolisõidus, kus osaleb pea 300 hobust, üle 150-ne sportlase enam kui kümnest riigist. Kohal on lisaks Eesti paremikule ka Kesk-Euroopa ratsutamise paremik, kes kolmel päeval võistlevad hommikust õhtuni erinevates võistlusklassides. Lisaks põnevatele võistlustele on terve Lauluväljaku territoorium täidetud kolmel päeval põnevate tegevustega pere kõigile liikmetele, sest kohal on enam kui 50 spordialaliitu ja huviringi, kes tutvustavad oma alasid, milles saavad kõik ka kohapeal kaasa lüüa. Oma koht on ka toidu- ja kaubanduse sõpradel, sest kohale tuleb enam kui 100 toidu- ja kaubanduse pakkujat, pakkudes mõnusat vaheldust spordile.

Info vabatahtlikele:

Vabatahtlikke vajame peamiselt platsi, soojendusplatsi ja info meeskonda. Platsi ja soojendusplatsi meeskonda värbame eelneva ratsavõistluse kogemusega inimesi. Info- ja organisatoorsesse meeskonda on oodatud registreerima kõik teotahtelised üle 15-aastased vabatahtlikud.

Vabatahtlikele pakutakse:

Toitulustus, võistluse logoga riided, sissepääs ametlikule järelpeole Lauluväljakul (täisealised), vajadusel ööbimisvõimalus.

Vabatahtlike registreerimine:

Registreeri

Korraldaja:

MTÜ Spordifestival ja Cavalor Baltic OÜ